Otevřeno: Po-Pá 8:00 - 17:00   U Potoka 267, Semily 513 01  

KATRO.CZ PŘEDSTAVUJE!


LUKÁŠE ŽÁKA, nového obchodního ředitele naší společnosti! Jmenování Lukáše do této pozice je logickým krokem v rámci změn, ke kterým v letošním roce dochází. Přichází posílit naše řady a přináší zkušenosti, které za svou dosavadní kariéru nasbíral. Telekomunikace jsou jeho životní cesta a na vrchol se dopracoval od úplných začátků, jako řadový zaměstnanec call centra. V pozici obchodního ředitele bude zodpovědný za obchodní strategii firmy a vedení týmu obchodníků se zaměřením primárně na prodej služeb.  
Lukáši, jak vnímáš svou roli ve společnosti?
Je nutné apelovat na skutečnost, že jsme především obchodní společností, která má obrovský progres. Nejen z pohledu pokrytí ale s tím souvisejícím personálním osazením zákaznického a obchodního týmu. Mnoho z nás ví, jaké úsilí vynaloží sehnat, proškolit, začlenit a udržet dobrého obchodníka, který bude v krátkém období plnit obchodní cíle. Na tyto aspekty bych se chtěl zaměřit nejdříve.  
Jaká esa v rukávu máš pro svůj tým připraven?
Řád a organizaci, koučink a školení týmu na obchodní dovednosti. Toto všechno povede ke zvýšení kvality a o tu nám jde především. Můžete mít sebelepší službu, ale když vám sluchátko zvedne ne příliš naladěný operátor, všechno to zkazí. Budovat kvalitní pozitivní mínění je běh na dlouhou trať, která se velmi jednoduše zničí.  
„Obchodničina“ je dřina, jak zvládáš stres?
Jsem pozitivní osobnost a obchod vás naučí, že je třeba se z každé prohry poučit a nalézt to, čemu se příště vyvarovat. Rozhodnutí dělám s rozmyslem. Něco jako dvakrát měř, jednou řež. Na druhou stranu se emoce někdy dostaví. Takže, tenisky na nohy a vyběhám to. U toho si báječně srovnáte myšlenky.       My, za marketingové oddělení můžeme potvrdit, že Lukáš skutečně nabíjí pozitivní energií a je otevřen každému názoru. Pokud mu chcete položit jakoukoliv otázku, můžete, rádi ho za vás vyzpovídáme (info@katro.cz)